Електронна дошка - Кафедри
Газонафтопроводів та газонафтосховищ

  • ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ викладачів кафедри ГНПС у весняному семестрі 2022 р.

    20

    червня 2022
    8:49:57 AM

    Бортняк Олена Михайлівна (працівник кафедри)

    ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ викладачів кафедри ГНПС у весняному семестрі 2022 р.

     

    з/п

    Прізвище, імя, по-батькові, посада

    День

    Аудиторія

    Час

    1.

    Чернова О.Т.

    Вівторок

    0521а

    10.00-12.00

    2.

    Середюк М.Д.

    Вівторок

    0502

    10.00-12.00

    3.

    Люта Н.В.

    24.05.22р, 25.05.22р, 26.05.22р

    0502

    10.00-11.00

    4.

    Пиріг Т.Ю.

    Вівторок

    Середа

    0420

    11.30-12.30

    5.

    Мартинюк  Р.Т.

    Вівторок

    Середа

    0420

    11.30-12.30

    6.

    Іванов О.В.

    Вівторок

    0502

    12.00-14.00

    7.

    Дрінь Н.Я.

    Четвер

    П’ятниця

    0420

    12.00-13.20

    8.

    Тутко Т.Ф.

    02.05.22, 10.05.22, 20.05.22, 27.05.22.

    0420

    12.00-14.00

    9.

    Дорошенко Ю.І.

    Вівторок

    0502

    10.40-11.50

    10.

    Тараєвський О.С.

    Вівторок

    Четвер

    0521

    10.00-11.00

    11.

    Стасюк Р.Б.

    Вівторок

    Четвер

    0420

    11.00-12.00

    12.

    Грудз В.Я.

    Вівторок

    Четвер

    0429

    10.00-11.00

    13.

    Грудз Я.В.

    Вівторок

    Четвер

    0429

    10.00-11.00

    14.

    Григорський С.Я.

    Середа

    0502

    10.00-13.00

    15.

    Дорошенко Я.В.

    Вівторок

    Четвер

    0420

    12.00-13.00

    14.00-15.00

    16.

    Запухляк В.Б.

    Вівторок

    0420

    13.00-15.00

    17.

    Бортняк О.М.

    Вівторок

    0502

    9.00-10.20

               

     В.о. зав. каф. ГНПС                         Чернова О.Т.


  • ГРАФІК ПРИЙОМУ КУРСОВИХ ПРОЕКТІВ на кафедрі ГНПС у весняному семестрі 2022 р.

    30

    травня 2022
    9:10:16 AM

    Бортняк Олена Михайлівна (працівник кафедри)

    ГРАФІК ПРИЙОМУ КУРСОВИХ ПРОЕКТІВ на кафедрі ГНПС у весняному семестрі 2022 р. 

    з/п

    Прізвище, імя, по-батькові, посада

    День

    Дисципліна

    Аудиторія

    Час

    1.

    Чернова О.Т.

    Понеділок

    Вівторок

    Обслуговування і ремонт підземних сховищ газу

    0521а

    10.00-11.00

    12.00-13.00

    2.

    Мартинюк  Р.Т.

    Вівторок

    Машини і обладнання газонафтопроводів та газонафтосховищ

    0420

    11.30-12.30

    3.

    Стасюк Р.Б.

    16.05.2022

    Обслуговування і ремонт насосних і компресорних станцій

    0420

    11.00-12.00

    4.

    Грудз Я.В.

    Четвер

    Корозія і протикорозійний захист

    0429

    10.00-11.00

    5.

    Григорський С.Я.

    Середа

    Трубопровідний транспорт газу

    0502

    10.00-13.00

    6.

    Бортняк О.М.

    07.06.2022р

    08.06.2022р

    09.06.2022р

    14.06.2022р

    Машини і обладнання газонафтопроводів та газонафтосховищ

    0502

    9.00-10.20

    10.30-11.50

    9.30-10.30

       9.00-10.20    

     

    В.о. зав. каф. ГНПС                         Чернова О.Т.


  • ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ викладачів кафедри ГНПС у весняному семестрі 2022 р.

    16

    лютого 2022
    4:30:30 PM

    Бортняк Олена Михайлівна (працівник кафедри)

     ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ викладачів кафедри ГНПС у весняному семестрі 2022 р. 

    з/п

    Прізвище, імя, по-батькові

    Дисципліна

    Група

    День,час, ауд.

    1.

    Чернова О.Т.

    Спорудження та ремонт газосховищ і нафтобаз

    https://meet.google.com/kyk-pmjk-syh

    НІТ-18-3

    Середа

    15.10-16.10

    2.

    Чернова О.Т.

    Обслуговування та ремонт обєктів підземного зберігання газу

    https://meet.google.com/kyk-pmjk-syh

    НІСм-21-1

    Четвер

    15.10-16.10

    3.

    Запухляк В.Б.

    Обслуговування і ремонт насосних і компресорних станцій

    https://meet.google.com/vsn-xrnk-mss

    НІСм-21

    Вівторок

    15:10-16:30

    4.

    Люта Н.В.

    Проектування та експлуатація нафтопроводів

    http://meet.google.com/zxr-thvz-wru

    ВКм-21-1

    Вівторок

    15.10 - 16.30

    5.

    Пиріг Т.Ю.

    Новітні технології трубопровідного транспорту

    https://meet.google.com/esn-xggy-uwo

    НІСм-21-1

    Понеділок

    13:40-15.00

    6.

    Мартинюк  Р.Т.

    Обслуговування та ремонт обєктів підземного зберігання газу

    https://meet.google.com/nud-zcoc-vws

    НІСм-21-1

    П’ятниця

    15:00-16:30

    7.

    Іванов О.В.

    Газові мережі і газосховища

    https://meet.google.com/nnw-xees-bkf

    НІТ-18-3

    Понеділок

    15.10 - 16.30

    8.

    Іванов О.В.

    Основи транспортування і зберігання вуглеводнів (М1)

    https://meet.google.com/nnw-xees-bkf

    НІО-20-1

    Середа

    13.40 - 15.00

    9.

    Дрінь Н.Я.

    Основи транспортування та зберігання вуглеводнів

    https://meet.google.com/fgu-ggky-dsu

    НІО -20-1

    П’ятниця

    9.00-10.20

    10.

    Дрінь Н.Я.

     

    Проектування та експлуатація нафтопроводів

    https://meet.google.com/fgu-ggky-dsu

    ВКм -21-1

    П’ятниця

    12.00-13.20

    11.

    Тутко Т.Ф.

    Спорудження трубопроводів

    https://meet.google.com/aqg-szyd-uof

    НІО-21-1

     

    Понеділок (Не парний)

    14:00-15:00

     

    12.

    Тутко Т.Ф.

    Нафтогазова механіка

    http://meet.google.com/aqg-szyd-uof

    НІТ-20-1

    Понеділок (парний)

    14.00-15.00

    13.

    Тараєвський О.С.

    Технологія послідовного перекачування різносортних нафтопродуктів

    https://meet.google.com/aqv-cfna-aos

    ВКм-21-1

    Четвер (парний )

    9.00-10.20

    14.

    Тараєвський О.С.

    Проєктування та експлуатація нафтопродуктопроводів

    https://meet.google.com/aqv-cfna-aos

    ВКм-21-1

    Четвер ( не парний )

    9.00-10.20

    15.

    Стасюк Р.Б.

    Проєктування та експлуатація нафтопродуктопроводів.

    https://meet.google.com/nvn-twnn-uby

    ВКм-21-1

    Середа

    14:05-15:05

     

    16.

    Стасюк Р.Б.

    Обслуговування і ремонт насосних і компресорних станцій.

    https://meet.google.com/nvn-twnn-uby

    НІСмз-21р

    Четвер

    14:05-14:35

    17.

    Стасюк Р.Б.

    Трубопровідний транспорт нафти і нафтопродуктів

    https://meet.google.com/nvn-twnn-uby

    НІТ-18-3

    Четвер

    14:05-14:35

    18

    Грудз В.Я.

    Машини і обладнання газонафтопроводів та газонафтосховищ

    https://meet.google.com/jnu-qkka-sgz

    НІТ-19-1

    Четвер

    12:30-13:30

    Середа

    14:30-15:30 

    19

    Грудз Я.В.

    Корозія і протикорозійний захист

    https://meet.google.com/boj-foxd-boj

    НІТ-18-3

    П’ятниця

    14:00-15:00

     

    20.

    Григорський С.Я.

    Трубопровідний транспорт газу

    https://meet.google.com/kum-frob-svs

    Ніт-18-3,

    Вк-181-1

    Понеділок

    12:00-13:20

    21.

    Дорошенко Я.В.

    Ремонт зосереджених об`єктів газонафтопроводів

    https://meet.google.com/jhm-vcyb-ahj

    НІСм-21

    Четвер

    16:40 -18:00


  • Графіки перездач викладачів кафедри ГНПС в період з 02.02.2022-28.02.2022

    07

    лютого 2022
    12:18:13 PM

    Бортняк Олена Михайлівна (працівник кафедри)

    Графіки перездач викладачів кафедри ГНПС в період з 02.02.2022-28.02.2022

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дисципліна

    Дата

    Час проведення

    1.

    Іванов Олександр Васильович

    Газові мережі і газосховища

    https://meet.google.com/nnw-xees-bkf

    09.02.2022

    16.02.2022

    23.02.2022

     15:10-16:30

    2.

    Іванов Олександр Васильович

    Водопостачання і водовідведення

    https://meet.google.com/nnw-xees-bkf

    09.02.2022

    18.02.2022

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    3.

    Тутко Тетяна Феліксівна

    Нафтогазова інженерія

    http://meet.google.com/xib-essz-aop

    02.02.2022

    04.02.2022

    23.02.2022

    11.00-12.00

    14.00-15.00

    15:10-16:30

    4.

    Бортняк Олена Михайлівна

    Трубопровідний транспорт нафти і нафтопродуктів

    https://meet.google.com/mhm-cdjb-ehz

    02.02.2022

    08.02.2022

    15.02.2022

    22.02.2022

    9.00-10.30

    15.00-16.00

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    5.

    Мартинюк Ростислав Тарасович

    Машини та механізми для спорудження та ремонту трубопроводів

    https://meet.google.com/nud-zcoc-vws

    03.02.2022

    03.02.2022

    17.02.2022

    2 пара

    3 пара

    15:10-16:30

    6.

    Люта Наталя Вікторівна

    Склади нафти і нафтопродуктів

    http://meet.google.com/zxr-thvz-wru

    02.02.2022

    16.02.2022

    28.02.2022 

    10:30-11:55

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    7.

    Люта Наталя Вікторівна

    Нафтогазова інженерія та технології

    http://meet.google.com/zxr-thvz-wru

    04.02.2022

    08.02.2022

    15.02.2022

    22.02.2022

     15:10-16:30

    8.

    Григорський Станіслав Ярославович

    Трубопровідний транспорт газу

    https://meet.google.com/kum-frob-svs

    07.02.2022

    14.02.2022

    21.02.2022

    10.00-11.00

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    9.

    Дорошенко Ярослав Васильович

    Спорудження магістральних трубопроводів

    https://meet.google.com/jhm-vcyb-ahj

    02.02.2022

    09.02.2022

    16.02.2022

    23.02.2022

    10:00-11:00

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    10.

    Запухляк Василь Богданович

    Обслуговування і ремонт газонафтопрововодів

    https://meet.google.com/qnf-inom-pgx

     11.02.2022

    18.02.2022

    25.02.2022

    13:40-15:00

    15:10-16:30

    15:10-16:30

    11

    Пиріг Тарас Юрійович

    Газоперекачувальні агрегати компресорних станцій

    https://meet.google.com/esn-xggy-uwo

    07.02.2022

    14.02.2022

    25.02.2022

    13:40-15:00

    13:40-15:00

    12:00-13:20